Polecamy

Cinque Terre - fotowyprawa
Cinque Terre - fotowyprawa Najładniejsze włoskie wybrzeże, kolorowe miasteczka wiszące na nadmorskich skałach, pamiętające starożytność miasteczka i krajobrazy północnej Toskanii – to wszystko czeka na wszystkich, którzy przyjmą nasze zaproszenie na fotowyprawę „Od Toskanii do Cinque Terre”. Zapraszamy!

Ewa Prus, Piotr Dębek

Morawy - fotowyprawa
Morawy - fotowyprawa Na fotografowanie "Morawskiej Toskanii" zapraszamy w sierpniu. Będą pofalowane wzgórza, zaorane pola, czasem samotna kapliczka, ale także perełki architektury, jak Telcz, Czeski Krumlov, Slavonice, Ołomuniec czy Petrov.

Ewa Prus, Piotr Dębek

Fotobooki - e-książki o fotografii
Fotobooki - e-książki o fotografii Fotobooki – e-booki w formacie PDF, poświęcone różnym zagadnieniom związanym z fotografią: kwestiom technicznym, estetycznym, procesowi fotografowania oraz edycji. Każda publikacja jest zamkniętą całością, w kompletny i wyczerpujący sposób omawiającą pewne zagadnienie – zgodnie z mottem: „Czytasz i wiesz wszystko”.

Ewa Prus i Piotr Dębek

Nowe oblicze Digital24 [artykuł sponsorowany]
Nowe oblicze Digital24 [artykuł sponsorowany] Przez ponad 10 lat działania Digital24 zdobył silną pozycję na rynku fotograficznym. Teraz przełożył całe swoje doświadczenie dotyczące potrzeb specjalistów i amatorów z branży foto i wideo, aby stworzyć nowoczesną platformę B2B, której częścią jest naprawdę imponujący sklep internetowy zorientowany przede wszystkim na wygodę użytkownika. Oto nasze wrażenia.

Administrator

Czy przechowywanie zdjęć w internecie jest bezpieczne?
Czy przechowywanie zdjęć w internecie jest bezpieczne? [Artykuł sponsorowany] Fotografia bądź grafika jest Twoją pasją i jednocześnie sposobem na życie? Zastanawiałeś się kiedyś, czy zdjęcia, które udostępniasz w internecie są bezpieczne? Jeśli sądzisz, że nikt ich nie wykorzystuje w celach komercyjnych bez Twojej wiedzy, to jesteś w błędzie!

Administrator

Najwyżej ocenianeRedakcja poleca

_
słup jak gitara
-
-
Podiceps cristatus
-

NajnowszeOceń to zdjęcie

cycuszki
kolor rdzy
z okna
-
***
-

Wiadomości

07-04-2016 08:51

Relacja z targów FVF

logo

Wspólnie z redakcją Fotograficznego Programu Bez Nazwy zapraszamy na relację z targów FVF 2016.

Więcej...

Aktywne tematy na forum

Najnowsze tematy na forum

Reklama