Polecamy

Tani czy dobry? Nie musisz wybierać... [artykuł sponsorowany]
Tani czy dobry?  Nie musisz wybierać... [artykuł sponsorowany] Prezentujemy 32 calowy monitor BenQ PV3200PT, urządzenie które łamie stereotypy mówiące o tym, że dobry monitor do zastosowań graficznych musi kosztować fortunę.

Administrator

Fotobooki - e-książki o fotografii
Fotobooki - e-książki o fotografii Fotobooki – e-booki w formacie PDF, poświęcone różnym zagadnieniom związanym z fotografią: kwestiom technicznym, estetycznym, procesowi fotografowania oraz edycji. Każda publikacja jest zamkniętą całością, w kompletny i wyczerpujący sposób omawiającą pewne zagadnienie – zgodnie z mottem: „Czytasz i wiesz wszystko”.

Ewa Prus i Piotr Dębek

Czy przechowywanie zdjęć w internecie jest bezpieczne?
Czy przechowywanie zdjęć w internecie jest bezpieczne? [Artykuł sponsorowany] Fotografia bądź grafika jest Twoją pasją i jednocześnie sposobem na życie? Zastanawiałeś się kiedyś, czy zdjęcia, które udostępniasz w internecie są bezpieczne? Jeśli sądzisz, że nikt ich nie wykorzystuje w celach komercyjnych bez Twojej wiedzy, to jesteś w błędzie!

Administrator

Najwyżej ocenianeRedakcja poleca

fotograf
Linie Czasu
Powitanie słońca...
zamach
Holi by Fuji
Holi by Fuji

NajnowszeOceń to zdjęcie

na spacerze
Sandeman VIII, czyli porto najlepiej smakuje w Porto
-
-
........śmierć
Uroczysko

Wiadomości

30-08-2016 00:00

SNS-HDR: druga odsłona

SNS-HDR

Kilka dni temu pojawił się oficjalnie nowy SNS-HDR – z ulepszonymi algorytmami, większymi możliwościami regulacji wszystkich wszystkości, no i last but not least, szybszy niż poprzednia wersja.

Więcej...

Aktywne tematy na forum

Najnowsze tematy na forum

Reklama